سفارش چاپ عکس روی تیشرت | چاپ روی تیشرت

چاپ عکس روی تیشرت

اگر دوست دارید طرح دلخواه خودتون یا عکس عزیزانتان را روی تیشرت چاپ کنید، چاپلی با بهترین کیفیت طرح شما را بر روی تیشرت چاپ می نماید و در سریعترین زمان آن را تحویل می دهد. شما به سادگی می توانید در سایت ثبت نام کنید و طرح خود را جهت چاپ در سایت قرار دهید. تیشرت ها در انواع سایز و جنس موجود می باشد و برای چاپ عکس روی تیشرت می توانید آموزش زیر را مشاهده نمایید. تیشرت در ۲ جنس موجود می باشد. جنس اسپان (۶۰٪ پلی استر، ۴۰٪ نخ) و جنس نخی (۸۰ تا ۱۰۰٪ نخ). چاپ روی تیشرت اسپان به روش سابلیمیشن انجام می شود و فقط رنگ سفید برای این تیشرت موجود می باشد و ماندگاری و کیفیت چاپ بسیار عالی دارد. چاپ روی تیشرت نخی به روش چاپ دیجیتال می باشد و به علت گران بودن رنگ و ماندگاری بالا، بهای تمام شده این تیشرت بسیار بالا خواهد بود و محدودیت رنگ برای چاپ تیشرت نخی وجود ندارد و شما می توانید بر روی تیشرت های مشکی، زرد، سفید، آبی، قرمز و … این چاپ را داشته باشید. جهت مشاهده آموزش سفارش می توانید بر روی لینک زیر کلیک کنید.


لیست قیمت چاپ عکس روی تیشرت

جهت مشاهده لیست قیمت چاپ عکس روی تیشرت، بر روی لینک زیر بزنید.


خرید طرح خاص

در صورتی که عکس دلخواه خود را هنوز پیدا نکرده اید، میتوانید از صدها طرح ما در سایت دیدن نمایید و یکی از آن ها را جهت خرید انتخاب نمایید.

بیشتر بخوانید   12 ایده برای دکور اتاق خواب

طرح هایی که در سایت قرار دارند توسط هنرمندان ایرانی طراحی شده و شما با خرید طرح ها، از یک هنرمند حمایت می کنید.

شما می توانید طرح های خود را با استفاده از فتوشاپ طراحی کنید و در سایز و اندازه دلخواه بر روی تیشرت چاپ نمایید. اگر اطلاعات کافی در زمینه طراحی گرافیک و فتوشاپ ندارید می توانید از آموزش فتوشاپ رایگان سایت گرافیک سرا استفاده کنید.


سفارش تیراژ

در صورتی که سفارش تیراژ (بالای ۲۰ عدد) دارید میتوانید با ما جهت مشاوره، راهنمایی و دریافت تخفیف تماس بگیرید.
4/5 - (1 امتیاز)

ارسال نظر