رویه بازگرداندن کالا

Author: مدیر سایت 1475 views

قوانین لغو و مرجوعی:

1. در صورتی که کالایی به مشتری تحویل داده شد و اشکال داشت (مثل شکستگی، خط و خش، پارگی و الالخصوص لکه روی کار) کاربر می تواند کالا را به راحتی مرجوع کند و یک محصول سالم تحویل بگیرد.
2. اگر یک محصول معیوب دریافت کردید، شما پس از دریافت محصول تا 3 روز بعد از آن مهلت دارید که کالا را با هماهنگی بخش خدمات مشتریان چاپلی، مرجوع کنید و یک محصول جدید بدون هزینه ارسال دریافت کنید.
3. در صورتی که اشکالات گرامری یا غلط املایی در طرح وجود داشت چاپلی مسئولیتی در این مورد ندارد.

4. با توجه به اینکه مشخصات محصول بطور کامل و دقیق در سایت ذکر شده است و قوانین مربوط به چاپ نیز توضیح داده شده لذا مرجوعی کالا به دلایل و نظر شخصی مقدور نیست. ارائه نظر و توضیحات باید بصورت کاملا کارشناسی انجام گیرد.

5. ارائه ی فاکتور خرید از چاپلی هنگام ارجاع الزامی است.

6. به علت اختصاصی بودن سفارش، بعد از واریز هزینه امکان لغو سفارش وجود نخواهد داشت.

7. در صورت تائید کارشناسان چاپلی بر وجود مشکل و انجام چاپ دوباره، مشتری باید هنگام تحویل سفارش جدید سفارشات قبلی را عودت نماید.

8. پس از بررسی کالا های مرجوعی توسط کارشناسان، در صورتی که کالا خارج از ضوابط مقرر در سایت مرجوع شده باشد و بدون ایراد تشخیص داده شود، برای مشتری ارسال می‌شود و تمامی هزینه حمل و نقل به عهده مشتری می باشد. در صورت استنکاف مشتری از  تحویل کالای سالم و بدون ایراد، کالای مزبور به مدت دو هفته بصورت امانت نزد چاپلی باقی می‌ماند و با انقضای این مهلت شابلون در قبال کالا و زیان‌های وارده بر آن یا مفقود شدن آن هیچ‌گونه مسوولیتی نخواهد داشت.

ارسال نظر