راهنمای سفارش چاپ طرح دلخواه

Author: مدیر سایت 1524 views

آموزش ویدیوییآموزش متنی

بعد از ثبت نام در سایت به عنوان خریدار (برای چاپ عکس دلخواه)، شما می توانید تصویر خود را در سایت قرار دهید.

اضافه کردن عکس و تنظیم آن

1. بعد از ورود به سایت، بر روی منوی کنار سبد خرید در بالای صفحه کلیک کنید و گزینه ارسال طرح جدید را بزنید.
2. سپس بر روی آپلود به همه محصولات کلیک کنید.
3. در پنجره ای که باز می شود شما باید طرح (عکس) خود را انتخاب نمایید و منتظر بمانید تا طرح کامل آپلود شود.
نکته مهم: برای اینکه طرحی که در مانیتور دیده میشود با طرحی که چاپ می شود، اختلاف رنگ نداشته باشد، بهتر است که طرح خود را به CMYK تبدیل نمایید و بعد از آن برای اینکه حجم فایل شما کمتر شود، طرح خود را به RGB تبدیل کنید و سپس ذخیره نمایید. در این صورت اختلاف رنگ بین طرحی که در سایت مشاهده می شود با طرحی که چاپ می شود ، نهایتا ۱۰ درصد خواهد بود و در غیر اینصورت تا ۴۰ درصد اختلاف رنگ وجود خواهد داشت. پس اگز طرح شما از ابتدا RGB طراحی شده، آن را به CMYK و سپس دوباره به RGB تبدیل نمایید و در سایت آپلود کنید. RGB > CMYK > RGB و اگر طرح شما CMYK می باشد، آن را به RGB تبدیل نمایید و در سایت آپلود کنید. CMYK > RGB
4. سپس شما میتوانید، هر کدام از محصولاتی که در زیر طرح شما نمایش داده می شود را ویرایش کنید و تنظیمات خود را بر روی آن اعمال کنید.
با زدن دکمه ویرایش در زیر هر محصول، شما می توانید به سادگی آن را ویرایش کنید.
وقتی که تغییرات خود را اعمال کردید بر روی دکمه اعمال تغییرات کلیک کنید تا تغییرات ثبت شود.

توضیحات طرح

هنگامی که یک فایل آپلود کردید و تنظیمات تصویر را بر روی محصولات انجام دادید، سپس می توانید تنظیمات نهایی کار را انجام دهید. در قسمت عنوان طرح، یک نام برای عکس خود قرار دهید و موارد شرح بیشتر و کلمات کلیدی را خالی قرار دهید.
برای طرح های خصوصی نیاز به انتخاب نوع رسانه نمی باشد و این مورد را رد کنید. مشخص کنید که چه کسانی میتوانند طرح شما را ببینید یا خرید کنند. اگر شما هنرمند هستید و قصد دارد طرح خود را به فروش برسانید، گزینه همه (عمومی) را انتخاب کنید. اگر می خواهید طرح دلخواه خود را چاپ کنید و یا نمیخواهید طرح شما در سایت به کسی نمایش داده شود و فقط خود شما آن را ببینید و خرید کنید، گزینه فقط خودم (شخصی) را انتخاب نمایید.
تیک مربوط به شرایط و قوانین سایت را بزنید و سپس بر روی دکمه ذخیره کار کلیک کنید.
تبریک! شما با موفقیت طرح خودتون رو آپلود کردید.

خرید محصول

جهت خرید محصول، بعد از ارسال طرح در سایت، در منو لیست طرح های من، می توانید عکس های خود را مشاهده کنید و با زدن دکمه مشاهده به صفحه این محصول می روید. بعد از کلیک بر روی مشاهده، صفحه زیر را می بینید که می توانید هر کدام از محصولات را که نیاز داشتید انتخاب کنید و خرید نمایید.
چاپ عکس روی تیشرت، چاپ روی قاب موبایل، چاپ عکس روی لیوان، چاپ عکس روی کوسن، چاپ روی پیکسل، چاپ روی شال، چاپ روی روسری، چاپ طرح دلخواه بر روی محصولات

جایگزینی تصاویر

در صورتی که طرح اولیه ای که برای همه محصولات آپلود کردید، برای یکی از آنها مناسب نبود؛ شما می توانید یک تصویر دیگر جایگزین آن کنید تا بهتر بر روی محصول نمایش داده شود. برای این کار: 1. محصولی که قصد تعویض تصویر آن را دارید، انتخاب کنید. 2. بر روی ویرایش کلیک کنید. 3. در سمت راست و بالای صفحه، بر روی تعویض تصویر کلیک کنید.
4. تصویر جدید را انتخاب کنید و بر روی اعمال تغییرات کلیک کنید.

ارسال نظر