حریم خصوصی

Author: مدیر سایت 1390 views

1.چاپلی تعهد می نماید که تمامی اطلاعات ارسال شده توسط سفارش دهندگان در فرم سفارشات شامل نام، ایمیل، آدرس و فایل را به صورت کاملا دقیق محافظت نموده و حقوق مادی و معنوی تمامی فایل های ارسال شده به طور کامل رعایت و حفظ خواهد گردید.

2. کارکنان چاپلی همگی از افراد متخصص و همچنین امین با وسواس بسیار زیاد استخدام شده اند و در قبال نگهداری صحیح فایل ها و حفظ امنیت آنها نیز تعهد داده اند و از آنها تضمین حقوقی و مالی گرفته شده است. لذا در این مورد هیچگونه نگرانی وجود نخواهد داشت.

3. اما چاپلی هیچ مسئولیتی را در قبال حقوق واقعی فایل هائی که ارسال شده اند نخواهد پذیرفت. و نقص حقوق مادی و معنوی فایلی که ارسال شده به عهده ارسال کننده خواهد بود. یعنی در صورتی که فایل ارسالی مربوط به هنرمند و یا شخصی بود که از استفاده ی آن رضایت نداشت چاپلی در این مورد مسئولیتی نمی پذیرد. لذا صرف نظر از اینکه عکس ارسالی چه محتوائی دارد و یا در اصل مربوط به چه کسی می باشد برای ارسال کننده چاپ خواهد شد. پس خواهشمند است در این مورد دقت فرمائید.

4. چاپلی به هر عنوان از چاپ عکس و یا متن های مسـتهجن و دارای محتوای مجرمانه معذور است.

5. باید تاکید شود که حفظ و نگهداری رمز عبور و نام کاربری بر عهده کاربران است و لذا برای جلوگیری از هرگونه سوء استفاده احتمالی، کاربران نباید آن اطلاعات را برای شخص دیگری فاش کنند. در صورتی که کاربر شماره همراه خود را به فردی دیگر واگذار کرد، جهت جلوگیری از سواستفاده یا مشکلات احتمالی کاربران باید شماره موبایل خود را در پروفایل تغییر داده و شماره جدیدی ثبت نمایند.

6. فایل های ارسالی بدون تغییر و به همان شکلی که توسط هنرمند (فروشنده) فرستاده شده است چاپ می شود و در صورتی که عکس های ارسالی دارای کیفیت و مشخصات مناسب نباشند، چاپلی هیچ گونه مسئولیتی در قبال عدم کیفیت نهایی آنها در هنگام چاپ نخواهد داشت. لذا فایل های ارسالی حتما باید با کیفیت مطلوب و مناسب ارسال شوند.

7. مسئولیت هرگونه خسارت احتمالی که ناشی از عدم رعایت موارد فوق الذکر توسط کاربر باشد، با خود کاربر بوده وکاربر حق هر گونه ادعا علیه چا\لی را از خود سلب می کند. چاپلی هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم مقام قضائی یا اداری صالحه یا طبق قوانین و مقررات رایج کشور موظف باشد در اختیار مراجع ذی‌صلاح قرار دهد.در این موارد هیچ گونه مسئولیت قانونی مبنی بر جبران خسارت برای چاپلی وجود ندارد و کاربران با اعلام رضایت خود در استفاده از خدمات وب سایت ضمنا حق هرگونه اعتراض را از خود سلب نموده اند.

8. توجه داشته باشید که ۱۰۰۰۰۰۵۵۱۴۹۳۲۱ شماره‌ ای می باشد که چاپلی از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک (اس ام اس) ارسال می‌کند. همچنین این شماره‌‌ها، سامانه ارسال پیامک است که وضعیت سفارش یا رویدادها، خدمات و سرویس‌های ویژه چاپلی را به اطلاع کاربران می‌رساند و روشن است که امکان دریافت پیام‌های شما از طریق آن وجود ندارد.

ارسال نظر