قوانین و مقررات

Author: مدیر سایت 511 views

معرفی

استالیش پلتفرمی برای طراحان می باشد که آثار خود را برای فروش در سایت قرار دهند و ما این آثار را روی محصولات کاربردی چاپ میکنیم و با بالاترین کیفیت و بهترین قیمت به فروش میرسانیم.
در استالیش همه کاربران می بایست به حقوق مالکیت فکری از جمله کپی رایت و قوانین علائم و نشانه های تجاری، احترام بگذارند.
شما باید فقط آثاری که خودتان طراحی کرده اید را آپلود کنید و مجوز استفاده از آن ها را داشته باشید و دیگران را مجاز به استفاده از طرح ها می کنید.
اگر شما مشتری استالیش هستید به قوانین کپی رایت احترام بگذارید و از کپی کردن آثار طراحان جدا خودداری کنید و هر گونه کپی برداری، پیگرد قانونی دارد.

توافقنامه حقوق

همه کاربران (خریداران، فروشندگان، بازدیدکنندگان) در سایت استالیش به آدرس www.Stalish.com میبایست قوانین سایت را مطالعه و آن را کامل رعایت کنند.

شرایط استفاده

تمامی افرادی که سن قانونی آنها 18 سال تمام می باشد میتوانند از سایت استفاده کنند.

اصلاحیه قوانین و مقررات

استالیش این حق را برای خود محفوظ می دارد تا در هر زمان، تمامی یا بخشی از این قوانین را بدون اطلاع قبلی اصلاح کند. اصلاحیه ها از زمان ثبت در سایت معتبر می باشند.

خدمات ما

استالیش مجموعه ای از خدمات را فراهم میکند تا شما قادر به انتشار، فروش و بحث با کاربران در مورد آثار خود باشید.

اعضا

شما می توانید با ایجاد یک حساب کاربری در سایت ثبت نام کنید و نیاز هست که یک نام کاربری و رمز عبور قوی برای خود انتخاب کنید. استالیش به صلاح دید خود می تواند حساب کاربری اشخاص متخلف را مسدود نماید و همچنین می تواند از ثبت نام بعضی اشخاص جلوگیری کند.
هر گونه اطلاعاتی که در سایت برای ثبت نام انجام میدهید نزد استالیش محفوظ می باشد و فقط اطلاعاتی که خود شما اجازه آن را می دهید در سایت جهت بازدید عموم قرار می گیرد.

در صورتی که نام کاربری شما در هنگام ثبت نام در سایت، هم نام با نام افراد مشهور، شرکت یا سازمان معروف باشد، استالیش می تواند آن نام را از شما سلب و به مشترک واقعی آن واگذار نماید.

هنرمندان با عضویت در سایت و منتشر کردن آثار خودشون به صورت عمومی، این اجازه را با استالیش میدهند که آثار را بر روی محصولات و بر اساس تعداد سفارش مشتری چاپ نماید.

استالیش می تواند تصویر طرح اصلی اثر را با کیفیت کمتر از ۱۰۰۰ پیکسل، در سایت و یا شبکه های اجتماعی منتشر نماید.

رمز عبور

شما موافقت می کنید که رمز عبور خود را در اختیار هیچ شخص دیگری قرار نمی دهید و رمز عبور را نزد خود محفوظ نگه می دارید و اگر مشکوک شدید که شخص دیگری رمز عبور شما را میداند، سریعا نسبت به تغییر آن اقدام می کنید.
استالیش هر گونه ضرر ناشی از فاش شدن رمز عبور شما را نمی پذیرد و شما مسئول عواقب آن می باشید.

قرار دادن محتوا در سایت استالیش

شما می توانید با ثبت نام در سایت استالیش آثار خود را برای فروش قرار دهید و این آثار می بایست تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران باشد.

خرید محصول در استالیش

به دلیل چاپ اختصاصی محصولات برای شما، امکان لغو سفارش بعد از آماده شدن محصول نمی باشد.
خریدار موظف می باشد که اطلاعات صحیح خود از جمله آدرس دقیق را در سایت درج نماید و در صورت اشتباه بودن اطلاعات، استالیش مسئولیتی در این مورد ندارد.
تا 15% تلورانس و اختلاف رنگ در چاپ طبیعی می باشد.
محل و اندازه چاپ بصورتی که طراح در سایت منتشر کرده چاپ میگردد و دارای 15% تلورانس می باشد.

سفارشات تیراژ (بیشتر از 50 عدد) می بایست قبل از ثبت سفارش استعلام موجودی گرفته شود. در غیر این صورت استالیش تعهدی در قبال انجام سفارش ندارد.

در صورتی که درخواست چاپ طرح دلخواه بر روی محصولات را دارید، شما امکان چاپ آثار هنرمندان ایرانی را ندارید، مگر با کسب اجازه کتبی از هنرمندان. (طرح های دیگر و طرح های اینترنتی و خارجی در صورتی که با قوانین جمهوری اسلامی ایران مطابق باشد، هیچ مانعی ندارد)

ارسال محصولات

ارسال محصولات با پیک (در تهران) و پست (تهران و شهرستانها) امکان پذیر می باشد و شما می توانید در موقع سفارش یک مورد را انتخاب نمایید.
هزینه ارسال سفارشات در صفحه اصلی سایت قابل مشاهده می باشد.
در صورتی که استالیش به دلایلی که خارج از اراده ی او می باشد، توان تحویل کالا را در موعد مقرر نداشته باشد و طرفین درباره یک موعد جدید به توافق نرسند، خریدار حق دارد بدون هیچگونه هزینه ای سفارش را فسخ نماید.
در صورتی که کالا به علت اشتباه کارکنان استالیش به آدرسی غیر از آدرس مشتری ارسال شده باشد تمام هزینه های مربوط به ارجاع آن به عهده ی استالیش می باشد.
در صورتی که سفارش دهنده در درج آدرس خویش دچار اشتباه شود استالیش مسئولیتی در مورد آن نخواهد داشت.
در صورتی که کالا ارسال شود و مشتری در محل حضور نداشته باشد و یا از دریافت سفارش امتناع ورزد هزینه ی حمل برگشتی کالا و همچنین ارسال مجدد از ایشان دریافت خواهد گردید.
استالیش تمامی سفارشات ارسال شده را به طور کامل و تا ارسال به دست سفارش دهنده پیگیری خواهد نمود اما در صورتی که بیش از یک هفته از ارسال سفارش گذشته باشد و سفارش دهنده در دسترس نبوده، فرم سفارش را ناقص پر کرده باشد و یا پیگیر سفارش خویش نباشد هیچ گونه مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت. لذا تکمیل فرم سفارش و همچنین در دسترس بودن سفارش دهنده جهت پیگیری، انجام و ارسال سفارش ملزوم است.

زمان تحویل سفارشات در کنار هر محصول درج شده است.

قوانین مرجوعی کالاهای معیوب

در صورتی که کالایی به مشتری تحویل داده شد و اشکال داشت (مثل شکستگی، خط و خش، پارگی و الالخصوص لکه روی کار) کاربر می تواند کالا را به راحتی مرجوع کند و یک محصول سالم تحویل بگیرد.
اگر یک محصول معیوب دریافت کردید، شما پس از دریافت محصول تا 3 روز بعد از آن مهلت دارید که کالا را با هماهنگی بخش خدمات مشتریان استالیش، مرجوع کنید و یک محصول جدید بدون هزینه ارسال دریافت کنید.
در صورتی که اشکالات گرامری یا غلط املایی در طرح وجود داشت استالیش مسئولیتی در این مورد ندارد.
ارائه فاکتور خرید هنگام ارجاع الزامی می باشد.
(برای مشاهده قوانین کامل مرجوعی می توانید به بخش رویه بازگرداندن کالا مراجعه کنید)

کپی رایت

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت (از جمله لوگو، نرم افزار، متن ها و گرافیک) متعلق به استالیش می باشد و هر گونه استفاده از آنها پیگرد قانونی دارد.

سلب مسئولیت

استالیش تمام تلاش خود را می کند تا فایل های اصلی و با کیفیت شما که در سایت آپلود کرده اید، قابل دسترسی غیر مجاز نباشد و در کپی شدن طرح ها از روی آثار، استالیش مسئولیتی ندارد.
هنرمندان تعهد می دهند که تنها آثاری که خودشان خلق کرده اند را در سایت منتشر کنند و در صورت شکایت، مبنی بر کپی بودن طرح، استالیش مسئولیتی ندارد.

سیاست حفظ حریم خصوصی

حریم خصوصی کاربران برای ما بسیار اهمیت دارد و تمام تلاش خود را برای حفظ آن می کنیم.

امنیت اطلاعات

هر گونه اطلاعاتی که در اینترنت رد و بدل می شود امکان هک شدن را دارد. ما تمام توان خود را می گذاریم که از این اطلاعات محافظت کنیم، اما مسئولیتی در قبال آنها نداریم.

اتمام دسترسی

دسترسی به این سایت ممکن است در هر زمان توسط ما، بدون اطلاع قبلی متوقف شود.

کد معرف (اعتبار هدیه)

کاربران می توانند با معرفی دوستان خود به سایت استالیش، به آنها اعتبار خرید بدهند و خود آنها نیز اعتبار خرید دریافت کنند.

اعتبار داخل سایت قابل برداشت نیست و صرفا جهت خرید از سایت می توان از آنها استفاده کرد.

برای هر سفارش (سبد خرید)، می توان بین ۱۰ تا ۱۰۰ درصد آن را از اعتبار کسب کرده در داخل سایت استفاده کرد که در هر زمان امکان دارد این درصد تغییر کند که در سایت اطلاع رسانی می شود.

نکته: تمامی اعتبارات هدیه (کوپن های تخفیف، اعتبار رایگان معرفی دوستان،هدیه ثبت نام، ….) تنها تا سه ماه قابلیت استفاده دارند و بعد از سه ماه از حساب کاربری شما حذف خواهند شد.

قوانین مربوط به این بخش در بخش اخبار و مقالات سایت نیز بروزرسانی و اطلاع رسانی می شود.

قوانین پرداخت (برداشت وجه)

برای درخواست برداشت وجه، موجودی شما باید حداقل 20000 تومان باشد و پس از درخواست برداشت، حداکثر تا 24 ساعت بعد، مبلغ به حساب شما واریز می گردد.

قوانین نماد اعتماد الکترونیکی مرتبط

الف) در مورد کالاهای ساخته شده با مشخصات فردی مصرف کننده که به طور واضح جنبه شخصی دارند به علت شرایط خاص کالا و خدمات، حق انصراف 3 روزه غیر قابل اعمال بوده و ادعای بازگشت هزینه به استناد حق انصراف از سوی مصرف کننده مسموع نخواهد بود.

ب) به منظور جلوگیری از بروز مشکل در اجرای مواد 37 و 38 قانون تجارت الکترونیکی ضروری است، مصرف کننده انصراف خود از انعقاد یا ادامه قرارداد را از طریق نامه، فکس یا ایمیل به اطلاع فروشنده رسانده و تائیدیه اطلاع مخاطب از قصد خود را نیز دریافت نماید. به نحوی که ابزار مورد استفاده برای ارسال قصد مصرف کننده و تائیدیه دریافتی از سوی ایشان قابلیت استناد و اثبات اعمال حق انصراف وی را داشته باشد.

استالیش تولید کننده محصولات کاربردی با هنر هنرمندان ایرانی می باشد.

ارسال نظر