راهنمای آپلود تصویر (ارسال طرح)

Author: مدیر سایت 1070 views

بعد از ثبت نام در سایت به عنوان فروشنده (هنرمند) و یا خریدار (برای چاپ طرح دلخواه)، شما می توانید تصویر خود را در سایت قرار دهید.

اضافه کردن و تنظیم طرح

1. بعد از ورود به سایت، بر روی منوی کنار سبد خرید در بالای صفحه کلیک کنید و گزینه ارسال طرح جدید را بزنید.

2. سپس بر روی آپلود به همه محصولات کلیک کنید.

3. در پنجره ای که باز می شود شما باید طرح (عکس) خود را انتخاب نمایید و منتظر بمانید تا طرح کامل آپلود شود.

نکته مهم: برای اینکه طرحی که در مانیتور دیده میشود با طرحی که چاپ می شود، اختلاف رنگ نداشته باشد، بهتر است که طرح خود را به CMYK تبدیل نمایید و بعد از آن برای اینکه حجم فایل شما کمتر شود، طرح خود را به RGB تبدیل کنید و سپس ذخیره نمایید. در این صورت اختلاف رنگ بین طرحی که در سایت مشاهده می شود با طرحی که چاپ می شود ، نهایتا ۱۰ درصد خواهد بود و در غیر اینصورت تا ۴۰ درصد اختلاف رنگ وجود خواهد داشت. پس اگز طرح شما از ابتدا RGB طراحی شده، آن را به CMYK و سپس دوباره به RGB تبدیل نمایید و در سایت آپلود کنید. RGB > CMYK > RGB و اگر طرح شما CMYK می باشد، آن را به RGB تبدیل نمایید و در سایت آپلود کنید. CMYK > RGB

4. سپس شما میتوانید، هر کدام از محصولاتی که در زیر طرح شما نمایش داده می شود را ویرایش کنید و تنظیمات خود را بر روی آن اعمال کنید.

در این بخش می توانید طرح خود را جابجا، تغییر اندازه و تکثیر کنید و همچنین میتوانید رنگ پیش فرض را نیز تنظیم کنید.

5. وقتی که تغییرات خود را اعمال کردید بر روی دکمه ذخیره کلیک کنید تا تغییرات ثبت شود.

ما به شدت توصیه میکنیم تا کار خود را بر روی همه محصولات بررسی کنید و مطمئن شوید به بهترین شکل نمایش داده می شود. این امر برای فروش بیشتر شما ضروری می باشد.


 فعال کردن یا غیر فعال کردن محصولات

به صورت پیش فرض تمامی محصولاتی که مشاهده می کنید فعال و قابل فروش هستند. به هیچ عنوان تصاویر و عکس های بسیار کوچک را در فتوشاپ تغییر سایز به ابعاد بزرگتر ندهید. زیرا این کار باعث اُفت کیفیت طرح در هنگان چاپ می شود.

2 راه برای فعال یا غیر فعال کردن محصولات وجود دارد.

1. میتوانید کل محصولات یک مجموعه را فعال یا غیرفعال کنید. شما میتوانید ببینید که در هر دسته بندی محصول، چند زیر مجموعه وجود دارد. این مورد رو میتوانید در زیر عنوان هر محصول ببینید. مثلا برای قاب موبایل 2 زیرمجموعه وجود دارد.

برای فعال یا غیرفعال کردن تمام محصول این مجموعه می توانید از دکمه فعال یا غیر فعال استفاده کنید.

محصول فعال: هنگامی که دکمه سبز میباشد، محصول شما فعال می شود.

2. میتوانید یک محصول از یک مجموعه را فعال یا غیرفعال نمایید. – به یکی از دسته ها که دارای محصول بیشتر از یکی می باشد بروید. – بر روی ویرایش کلیک کنید تا ئنجره ویرایش نمایش داده شود. – در سمت راست پیش نمایش محصول 2 منو وجود دارد. بر روی آیکون تیک کلیک کنید. – در این منو میتوانید انتخاب کنید که چه محصولاتی برای فروش فعال یا غیرفعال باشد. – بر روی اعمال تغییرات کلیک کنید.


عنوان، برچسب، توضیحات و تنظیم نهایی کار

هنگامی که یک فایل آپلود کردید و تنظیمات تصویر را بر روی محصولات انجام دادید، سپس می توانید تنظیمات نهایی کار را انجام دهید.

1. به انتهای صفحه بروید. 2. نام، توضیحات و کلمات کلیدی طرح خود را وارد نمایید. پر کردن این موارد باعث می شود که طرح شما در گوگل راحت تر پیدا شود و در فروش شما تاثیر مستقیم می گذارد.

3. حداکثر 2 نوع رسانه (هنر) را که طرح شما در آن دسته بندی قرار دارد را انتخاب منایید. این گزینه به کاربران سایت این امکان را میدهد که با فیلتر کردن این کلمات به طرح شما راحت تر دسترسی داشته باشند.

4. مشخص کنید که چه کسانی میتوانند طرح شما را ببینید یا خرید کنند. اگر شما هنرمند هستید و قصد دارد طرح خود را به فروش برسانید، گزینه همه (عمومی) را انتخاب کنید. اگر می خواهید طرح دلخواه خود را چاپ کنید و یا نمیخواهید طرح شما در سایت به کسی نمایش داده شود و فقط خود شما آن را ببینید و خرید کنید، گزینه فقط خودم (شخصی) را انتخاب نمایید.

نکته مهم: در صورتی که این گزینه را روی فقط خودم (شخصی | چاپ طرح دلخواه) قرار دهید، هزینه هایی که در فاکتور نهایی شما محاسبه می شود، (قیمت پایه) با کسر (حق کمیسیون طراحان) خواهد بود. به عنوان مثال: اگر هزینه یک محصول در سایت به قیمت 100 هزار تومان باشد، شما فقط مبلغ قیمت پایه را پرداخت می نمایید. و همچنین در صورتی که هنرمند هستید و طرح را به صورت عمومی منتشر کرده اید و خود شما بخواهید طرح خودتان را خرید نمایید، مبلغ کمیسیون از مبلغ قابل پرداخت شما، کسر خواهد شد و کمیسیونی برای شما لحاظ نمی شود و شما با قیمت پایه طرح خود را خریداری می کنید. 100.000 (قیمت پایه) – (حق کمیسیون طراحان) = 80.000 (مبلغ قابل پرداخت)

5. تیک مربوط به شرایط و قوانین سایت را بزنید و سپس بر روی دکمه ذخیره کلیک کنید.

تبریک! شما با موفقیت طرح خودتون رو آپلود کردید.

جایگزینی تصاویر

در صورتی که طرح اولیه ای که برای همه محصولات آپلود کردید، برای یکی از آنها مناسب نبود؛ شما می توانید یک تصویر دیگر جایگزین آن کنید تا بهتر بر روی محصول نمایش داده شود.

برای این کار: 1. محصولی که قصد تعویض تصویر آن را دارید، انتخاب کنید. 2. بر روی ویرایش کلیک کنید. 3. در سمت راست و بالای صفحه، بر روی تعویض تصویر کلیک کنید.

4. تصویر جدید را انتخاب کنید و بر روی اعمال تغییرات کلیک کنید.

ارسال نظر