انواع مدل های رومیزی و رانر شیک در سال 2021

رومیزی تو

شاید برای شما هم سوال پیش آمده که رانر رومیزی چیست ؟ یکی از وسایلی که به چیدمان منزل و زیبایی آن کمک بسیاری می کند استفاده از رومیزی و رانر است.اکثر خانم های خانه دار و با سلیقه حداقل یک بار به فکر انتخاب رومیزی و یا رانر مناسب برای میزها و عسلی های مورد استفاده در دکوراسیون منزل خود بوده اند.علاوه بر خانم های خانه دار ممکن است افرادی برای زیبا سازی محیط کار خود به دنبال رومیزی و رانر شیک و زیبا باشند.ما در مجموعه چاپلی مفتخریم که با همکاری هنرمندان عزیز اقدام به تولید انواع رومیزی و رانر نموده ایم.علاقه مندان می توانند برای دیدن انواع مدل های رومیزی و رانر از سایت چاپلی دیدن و خرید نمایند.

رومیزی

از زمان های قدیم بانوان ایرانی برای زیبا سازی میز از انواع مختلف رومیزی استفاده میکردند.امروزه نیز با پیشرفت و مدرن شدن سبک زندگی ها بسیار هستن افرادی که برای زیبا سازی محیط زندگی و حتی محیط کار از رومیزی استفاده میکنند. پس باید متناسب با نوع میز و همچنین دکوراسیون و وسایل منزل خود اقدام به تهیه و خرید رومیزی مناسب نمایید. در ادامه سعی میکنیم تا شما را برای انتخاب بهتر رومیزی کمک نماییم و مدل های مختلف آن را در مجموعه چاپلی فراهم آوریم.

رومیزی مربع

رومیزی مربع را برای انواع میز با ابعاد مختلف می توان استفاده کرد. در میز مربع شکل شما میتوانید از این رومیزی برای پوشش کامل میز استفاده کنید و یا اینکه فقط قسمت وسط را پوشش دهید.در میز مستطیل شکل میتوانید از این رو میزی به صورت لوزی استفاده کنید که ممکن اگر ابعاد میز بزرگتر از رو میزی ما باشد فقط قسمت وسط را پوشش دهد. و برای میز های کوچکتر نیز میتوانید قسمت وسط را پوشش دهید و دو گوشه رومیزی از میز آویزان شوند.

بیشتر بخوانید   راهنمای خرید انواع رومیزی برای میز ناهار خوری

رومیزی لیزری مربع

رومیزی های لیزری چاپلی در انواع مختلف که از لیزر برای برش دور رو میزی استفاده شده است.

رومیزی اسلیمی رنگیرومیزی طرح اسلیمی رنگی رومیزی بافت وکتور آبستره 2

رومیزی طرح بافت وکتور آبستره رومیزی بافت وکتور آبستره

رومیزی طرح بافت وکتور آبستره رومیزی بته جقه سنتی ایرانی

رومیزی طرح بته جقه سنتی ایرانی رومیزی بی کرانه (3)

رومیزی طرح بی کرانه رومیزی ترکیب بندی

رومیزی طرح ترکیب بندی رومیزی تو

رومیزی طرح تو رومیزی عشق 1

رومیزی طرح عشق رومیزی گبه

رومیزی طرح گبه رومیزی هست و نیست

رومیزی طرح هست و نیست رومیزی همه مارومیزی طرح همه ما

رومیزی گرد

از رومیزی های گرد یا دایره ای برای انواع میز میتوان استفاده کرد. برای میزهای مربع و مستطیل شما میتوانید برای پوشش قسمت وسط از این رومیزی ها استفاده کنید. و همچنین برای میزهای دایره ای شکل و سایر شکل های هندسی شما میتوانید برای پوشش کامل میز و یا بخشی از میز از این نوع رومیزی ها استفاده کنید.

رانر

پارچه ای باریک است که فقط وسط میز را پوشش میدهد که بیشتر برای انواع میز غذاخوری استفاده می شود. بسیار افراد هزینه زیادی برای خرید میز می کنند و تمایلی ندارند که کل زیبایی میز را با رومیزی پوشش دهند. برای این افراد استفاده از رانر مناسب تر است چون که فقط قسمت کوچکی از میز را پوشش میدهد و زیبایی های میز را نمیپوشاند. که این کار باعث میشود میز شما شک تر و زیباتر به نظر برسد. مجموعه چاپلی علاوه بر تولید رومیزی اقدام به تولید انواع رانر در طرح های مختلف نموده است شما میتوانید با خرید از این مجموعه دکوراسیون منزل خود را زیباتر نمایید.

امتیاز بدهید

ارسال نظر