کوسن پولکی ، مشخصات مدل های مختلف و راهنمای خرید

کوسن پولکی ساده

یکی از مواردی که به زیبا سازی مبلمان شما میتواند کمک زیادی کند استفاده از کوسن می باشد. در بین انواع کوسن مختلف کوسن پولکی طرفداران بسیاری دارد. از این نوع کوسن ها با پارچه پولکی با توجه به سلیقه شما می توانید در مبل راحتی و مبل سلطنتی استفاده کنید. هیچ چیز حتمی در مورد انتخاب کوسن وجود ندارد و این شما هستید که متناسب با رنگ و ظاهر مبل و دکوراسیون منزل یکی از انواع کوسن ها را انتخاب می کنید. حتی از کوسن های پولی برای تزئین تخت اتاق خواب نیز می توانید استفاده کنید.

بدین منظور مدل های مختلف کوسن پولکی مبل را در ادامه فراهم کرده ایم که می تواند ایده مناسب برای چیدمان مبلمان شما باشد. و یا ایده های جدیدی از این نمونه کارها بگیرید.

کوسن پولکی ساده

این کوسن ها همانطور که از نامش پیداست از پارچه پولکی دوخته شده است. این کوسن ها به دلیل زیبایی که دارند یکی از پرفروشترین مدل های کوسن به حساب می آیند. براق بودن این کوسن ها می تواند با توجه به نورپردازی منزل و دکوراسیون شما چشمهای هر بیننده ای را به خود خیره کند. سایز و ابعاد این کوسن ها با کوسن های مدل های دیگر تفاوتی ندارد و حتی میتوانید کوسن ها را با ابعاد خود خریداری نمایید.

کوسن مبل صورتی پولکی کوسن پولکی سفید کوسن پولکی صورتی کوسن صورتی پولکی کوسن پولکی بنفش کوسن پولکی آبی

کوسن قلب پولکی

کوسن قلب در بین جوانان و زوج های جوان طرفداران بسیاری دارد. این نوع کوسن ها که تداعی کننده عشق و دوست داشتن هستن زیبایی زیادی به دکوراسیون شما می دهند. از این نوع کوسن ها می توانید در مبل های راحتی، مبل ال و حتی مبل کلاسیک متناسب با سلیقه خود استفاده کنید. علاوه بر مبل شما از این نوع کوسن ها برای تزئین تخت خود نیز می توانید استفاده کنید.

بیشتر بخوانید   چگونه کوسن ها را روی مبل بچینیم؟ (به همراه آموزش تصویری)

کوسن قلبی صورتی پولکی کوسن قلبی پولکی عاشقانه کوسن پولکی قلبی جفت کوسن قلبی براق کوسن دو رنگ پولکی کوسن پولکی قلب کوسن قلب پولکی

کاور کوسن

شما میتوانید کاور کوسن را از پارچه پولکی خود بدوزید و یا اینکه آن را خریداری کنید. باید دقت داشته باشید که در صورت دوخت توسط خودتان باید ابعاد بالشتک استاندارد رعایت شود. همچنین در صورت خرید کاور کوسن دقت داشته باشید که برای این نوع از کاور کوسن ها بالشتک مناسب نیز وجود داشته باشد.

کوسن طلایی پولکی

متناسب با رنگ مبل و سلیقه شخصی شما می توانید از کوسن طلایی استفاده کنید. این نوع کوسن ها با توجه به براق بودن زیاد آن می توانید زرق و برق زیبایی به دکوراسیون شما بدهد.

کوسن پولکی طلایی کوسن طلایی پولکی کوسن طلایی طرح پولکی کوسن براق پولکی طلایی

کوسن نقره ای

کوسن نقره ای یا بالش پولکی نقره ای در طراحی دکوراسیون منزل شما میتواند زیبایی خاصی که ناشی از برق کوسن است ایجاد کند. توجه داشته باشید با توجه به رنگ مبلمان شما و اینکه دکوراسیون منزلتان از چه رنگ هایی استفاده کرده اید. کوسن پولکی نقره ای میتواند انتخاب جذابی باشد.

کوسن نقره ای پولکی کوسن پولکی نقره ای برای تخت کوسن پولکی نقره ای طرح دار کوسن پولکی نقره ای

کوسن تغییر رنگ

یکی از جذاب ترین کوسن ها، کوسن هایی هستن که با دست کشیدن بر روی آن رنگ و ظاهرش تغییر پیدا می کند. کوسن های پولکی تغییر رنگ نیز از این نوع هستند. شما می توانید عکس عزیزان خود را در طرح این نوع کوسن ها به کار ببرید. چند نمونه از این کوسن ها را در ادامه آورده ایم.

کوسن پولکی تغییر رنگ (2) کوسن پولکی تغییر رنگ کوسن تغییر رنگ پولکی

 

3/5 - (4 امتیاز)

ارسال نظر